Prawo gospodarcze

Szukają Państwo wsparcia prawnego przy zakładaniu spółki lub negocjacjach z wierzycielami? Kancelaria KRP-MK z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej zajmuje się reprezentowaniem klientów w tym zakresie. Prawo gospodarcze podlega ciągłym zmianom i regulacjom, dlatego dbamy to, by być na bieżąco z najnowszymi przepisami. Skupiamy się na osiągnięciu rezultatów, które satysfakcjonują klienta.

Specjaliści od prawa gospodarczego w Środzie Wlkp

Kancelaria KRP-MK oferuje obsługę prawną małym i dużym podmiotom gospodarczym. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność, jak i spółki osobowe i kapitałowe. W naszym zespole znajdują się radcy prawni z aktualną wiedzą z obszaru prawa gospodarczego. To pozwala nam wspierać klientów w rozwiązywaniu wszelkich kwestii związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Specjalizujemy się m.in. w:
  • doradztwie prawnym przy zakładaniu, prowadzeniu lub likwidacji przedsiębiorstwa,
  • sporządzaniu i opiniowaniu umów handlowych, regulaminów, statutów, uchwał i innych dokumentów,
  • reprezentacji przed sądami, urzędami i innymi instytucjami państwowymi,
  • negocjacjach i mediacjach z kontrahentami, wierzycielami lub dłużnikami,
  • obsłudze transakcji i projektów inwestycyjnych.
Bez względu na rodzaj spółki lub charakter negocjacji, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Naszym celem jest opracowanie spersonalizowanej strategii prawnej, która najlepiej odpowiada potrzebom i celom interesanta. Etyczne podejście do zawodu prawnika sprawiają, że możecie Państwo liczyć na uczciwość, przejrzystość i zaufanie.

Kancelaria radców prawnych w Środzie Wlkp w sprawach z prawa gospodarczego

W kancelarii KRP-MK wierzymy, że doradztwo prawne jest wartościowym narzędziem wspierającym rozwój i bezpieczeństwo przedsiębiorstwa. Dlatego staramy się dostarczyć kompleksowe i spersonalizowane rozwiązania, zapewniając wsparcie na każdym etapie. Zajmujemy się nie tylko prawem gospodarczym w Środzie Wlkp, ale reprezentujemy również klientów z innych części kraju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!